Sayın Site Yönetimi

Bu sitenin formatı dediğiniz şekilden biraz daha farklı yapılandırılmış. Bu özel bilgilerde çok açık olmama durumu bir çok kullanıcıya rahat yazma imkanı sunuyor. Bu gizem bazı istikrarsız üyeler tarafından kötüye de kullanılabiliyor. Bu durum görüldüğünde editör ve yönetim tarafından gereken yapılıyor.

Ama bir tanışma bölümü kendini tanıtmak isteyen üyeler tarafından istek halinde kullanılabilir. Bu konuda zaman zaman açılan başlıklar oldu. Eğer çok talep görselerdi yönetim bu durumu mutlaka değerlendirir ve menüye bunu koyardı.

Koniksteki birçok kişinin kendini tamamen açık etmek isteyeceğinden emin değilim. Hem rahat rahat yazmak hem de adını soyadını kullanmak bazen internet ortamında sıkıntı yaratabiliyor. Ya yazdıklarına dikkat ediyorsun ya da takma adını değiştirip ve iletişim kanallarını kapatıyorsun. Benim sürekli kullandığım burada açık e posta adresim ve adım soyadım halen değişmedi. Telefon ve adresimi bilen yüzyüze tanıştığım hatta evlerine misafir olduğum üyeler oldu. Bütün bilgilerim siteye üye olduğum haliyle duruyor ama buna gerek duymak zorunda kalanlar oldu, hemde sıkı müdavimler arasından.

Saygılar . . .

 28/03/2009 :  13:45:57 de yazıldı. Bu yazının yazıldığı orjinal sitedeki başlığın tamamını görüntülemek için tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder