Organik Yarasa Gübresi

Okulları kapatalım hocam. Nasılsa google var. Belli bir saat google da gezen araştırma yapan bilim adamı olsun.

Meşhur olan dün öğrendiği şeyin ertesi gün uzmanı olan insanlarımızdır. Her ülkede vardır ama bizde biraz çok var.

"bioremediation" mesela bu ne demek ? Bu lafı ilk ne zaman duydun ?

Türkiye' nin yıllık gübre üretimini bilirmisin ? Sırf Konya' daki tek bir fabrikada İsrail' in bütün fabrikalarının yıllık üretimine denk üretim yapılır. Bütün dünyaya satılır. Kim saldı içinize bu İsrail korkusunu ?

Köylü dayıya elindeki malı satmak için kullanılacak en güzel hikaye İsrail' li bir hikayedir.Mal kötü veya yalan bir mal değil ama tek başına sürekli kullanılacak mucize bir mal değil.

Hani var ya, stres bilekliği gibi, bunu tak ülserin iyileşsin diye satılan reklamı yapılan. Aynı öyle.

Bu kadar uçmadan reklam yapsaydın takılmazdım.

Problem şu ki bu konuda tescilli bilgim var. Kayıtlı büyük çiftçilere yanlış öneride bulunan mühendise hapis cezası verir mevzuat. Neye güvenir ? Bu yetkiyi aldıysan bileceksin, bilmiyorsan cezasına katlanırsın der. Yurdum insanı bir şey keşfediyor ve her derde deva imiş gibi yazıyor. Değil her derde deva.

Aspirin iyi bir ilaçtır, doğru zamanda doğru dozajda kullanıldığı zaman. Bir uyduruk ilaç olan aspirin, yanlış zamanda, yanlış dozajda öldürür bile. Bu gübrede her gübrede öyledir. Her yere her zaman sürekli kullan diye öneremezsin.

Benim olmadığım bir yerde uçmalısın veya takılmama İsraili alet etmeyip rahvan gitmelisin.

 02/04/2012 :  22:58:21 de yazıldı. Bu yazının bulunduğu sitedeki başlığın tamamını görüntülemek için tıklayın.

2 yorum:

  1. ne saçma ve geri kafalı bir yazı olmuş ukala

    YanıtlaSil
  2. Merhabalar,

    Türkiye'de ilk olarak Tarım ve Haycancılık Bakanlığı tarafından sertifikalanmış ve yasal izinli olarak üretilen erar organik yarasa gübresi dir. Bu Konu ile ilgili daha detaylı bilgiyi http://www.erarorganik.com adresinden bulabilirsiniz. Kalite belgelerimize ise http://www.erarorganik.com/organik-gubre.html linkinden ulaşabilirsiniz.

    YanıtlaSil